Multifunkční dům – Jindřichův Hradec

Prodej multifunkčního domu v klidné části centra Jindřichova Hradce s prostornou garáží a terasou.

Historický dům je v současné době využíván jako penzion se zavedenou exkluzivní cukrárnou. Při vstupu do domu Vás uvítá vůně čerstvě připravených výrobků. Kromě cukrárny je v přízemí domu ještě kancelář, sociální zařízení pro provoz cukrárny a technické zázemí domu. V prvním patře se nacházejí 2 apartmány s vybavenou kuchyňkou a 3 další pokoje. Všechny pokoje i apartmány mají vlastní sociální zařízení. V podkroví je k dispozici prostorný byt.
Venkovní slunná terasa je využívána hosty od jara do podzimu. Velkorysá garáž, která se nachází pod venkovní terasou, nabízí hostům zázemí pro motocykly a kola.

Dům je vytápěn centrálním plynovým kotlem (podlahové topení v přízemí, radiátory v dalších podlažích). Ohřev vody je zajišťován elektrickým bojlerem.

Dům je nyní využíván jako krátkodobé ubytovací zařízení, nebytový prostor v přízemí pak jako cukrárna. Drobnými úpravami jej lze užívat také jako multifunkční dům, jak pro bydlení, tak pro podnikání se zázemím pro různé další služby (beauty salon, kadeřnictví, masáže, fyzioterapie atd.).

Jindřichův Hradec, jedno z nejstarších měst v ČR se nachází v blízkosti přírodního parku Česká Kanada, státní hranice s Rakouskem, Golfresortu Monachus v Nové Bystřici a lázeňského města Třeboň. Město i okolí nabízí bohatou kulturní činnost, cyklistické a turistické trasy, historické a přírodní zajímavosti.
Nabízený dům se nachází v historické části Jindřichova Hradce, 2 min. pěšky od Muzea Jindřichohradecka, Muzea fotografie a moderních obrazových médií, Domu Gobelínů, tradic a řemesel a Státního hradu a zámku.

Doporučujeme osobní prohlídku, pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Podrobnosti

Adresa : Jindřichův Hradec, Balbínovo nám.
Dispozice : Byt 3+kk, 2 apartmány, 3 pokoje, nebytové prostory, sklep, garáž, terasa
Podlahová plocha : 600 m2
Počet podlaží v objektu : 4
Konstrukce : smíšená
Odpad : veřejná kanalizace
Vytápění : centrální - plynový kotel (podlahové topení v přízemí, radiátory v dalších podlažích)
PENB : G (Energetická třída G je uvedena dočasně (zákon č. 103/2015 Sb.))
Typ nabídky : Na prodej
ID Nemovitosti : 5660

Najít na mapě

Mgr. Martina Štěpková
Souhlasím s tím, aby tento web shromažďoval mé jméno, e-mail a telefon.